سرویس و نگهداری آسانسور
نویسنده : مدیر سایت    
شنبه 30 تیر 1397      بازدید: 648     زبان : فارسی    

سرویس و نگهداری آسانسور اتیس پولا صنعت

سرویس آسانسور و سرویس نگهداری آسانسور  در برگیرنده ی موارد متعددی می گردد. یه صورت کلی سرویس به معنی بازدید و برسی قطعاتی که روی آسانسور نصب شده و نظارت مستمر  توسط یک کارشناس با تجربه روی آسانسور های فعال. وقتی به طور گسترده تر به این موضوع نگاه می کنیم در می یابیم که هیچ سیستمی در دنیا وجود ندارد که برای سالم ماندن و درست کار کردن نیاز به سرویس و نگهداری نداشته باشد.

مخصوصا سیستم هایی که سلامت آنها نقش مهمی در ایمنی و و حفظ جان افراد دارد. این قبیل سیستم هایی که بروز خرابی در آنها باغث بروز حوادث جانی و مالی می گردد باید به صورت دائم عرض یابی گردند.

موضوع سرویس درست و نگهداری اصولی آسانسور همانند نصب از درجه اهمیت بالا برخوردار می باشد از همین رو هر آسانسور باید حداقل ماهی یک بار توسط افرادی که در این حیطه متخصص هستند سرویس گردد.

گروه آسانسور اتیس پولا صنعت با توجه به تیم آموزش دیده و با تجربه یی خود موضوع سرویس و نگهداری آسانسور را به صورت انعقاد قرارداد ماهیانه ی آسانسور با مراکز تجاری و اداری و نیز مسکونی آماده ی همکاری می باشد.

ضمنا تمامی هزینه های دریافتی توسط نرخ مصوبه ی اتحادیه دریافت می گردد و شامل یک ریال هزینه ی اضافی نمی گردد.

خدمات شرکت آسانسور و پله برقی اتیس پولا صنعت

اقدامات گروه پله برقی و آسانسور اتیس پولا صنعت برای سرویس آسانسور

 1. رفع خرابی های آسانسور در کوتاهترین زمان ممکن
 2. ارائه ی خدمات رسانی به انواع آسانسور ها :(گیربکس-گیرلس-هیدرولیک)
 3. اجرای یک سرویس اصولی در ابتدای عقد قرارداد و پس از آن شروع سرویس های ماهیانه
 4. در صورتی که قطعاتی را نیروهای ما سرویس نمایند آن قطعه تحت پشتیبانی و گارانتی ما قرار دارد.
 5. فعالیت در تمامی روز های هفته برای برخی از قرارداد های خاص
 6. پشتیبانی از باشگاه مشتریان به صورت سیستماتیک (crm)
 7. ارائه ی خدمات به ساختمان های لوکس و آسانسور های لوکس
 8. برطرف نمودن خرابی در کوتاهترین مدت
 9. اجرای تعمیرات در کوتاهترین مدت
 10. کادر اجرایی مسلط و با تجربه
 11. ارائه خدمات طبق جدول زمانبندی
 1. سرویس و نگهداری به روز آتیس چیست؟؟؟
 2. شرکت آسانسور و پله برقی اتیس پولا صنعت در سالهای متوالی در زمره بهترین شرکت های فعال در حوزه آسانسور و پله برقی بوده و از همین رو با راه اندازی بخش سرویس آسانسور و سرویس ونگهداری آسانسور اصولی و سیستماتیک توانسته است دغدغه های تمام مخاطبین خود را به حداقل رساند .
 3. روند سرویس و نگهداری در شرکت اتیس به وسیله یک سیستم crm پیشرفته پیاده ساز و اجرا میگردد که  اقدامات مخاطبین و مراجعین محترم آسانسور و پله برقی آتیس رابه شرح ذیل میباشد :
 4. 1-ابتدا متقاضیان محترم   به محل دفتر ، یا نمایشگاه دائمی آسانسور اتیس مراجعه یا از طریق درخواست تلفنی با ارائه آدرس  و ثبت مشخصات پروژه ،  یک کارشناس از شرکت به محل پروژه مراجعه و با در دست داشتن چک لیست مربوطه برسی های لازمه را از آسانسور انجام میدهد
 5. 2-پس از اینکه کارشناس اتیس برآورد های لازم را از نظر فنی و تکنیکی انجام داد ، و مشخص نمود که آسانسور مربوطه در چه شرایطی قرار دارد ، بخش پشتیبانی شرکت اتیس قرارداد مربوط به “سرویس و نگهداری” ساختمان مورد نظر را آماده می کنند و قرارداد مربوطه منعقد می گردد.
 6. 3-پرونده شما در اتیس تکمیل میگردد و شماره های پرونده و مشخصات ثبت شده شما بعلاوه کد اشتراک در قالب یک پیامک به شماره تلفن ثبت شده در قرار داد ارسال می گردد.
 7. 4- برنامه سرویس ماهیانه شما تنظیم و طبق آن برنامه ماهیانه سرویسکار در محل ساختمان شما حاظر و سرویس آسانسور شما را انجام میدهند.
 8. با بکارگیری نظم در کنار علم و تجربه می توانیم برترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه نماییم.

   نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.